Ogłoszenia Parafialne

XXX Niedziela Zwykła


1. Od listopada rozpoczynamy modlitwy za naszych zmarłych:

* 1 listopada Wszystkich Świętych. Msze Św. w tym dniu będą sprawowane o godz. 7,30; 9,00; 10,30; 12,00 i 18,00 na Starym Lubinie o godz.11,00.

* 2 listopada Dzień Zaduszny. Msze Św. o godz. 10,00; 12,00 i 18,00 oraz na S.Lubinie o godz. 17,00. W tym dniu, jak co roku zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18:00 podczas której będziemy modlić się za zmarłych z naszej parafii, którzy odeszli do wieczności od listopada ubiegłego roku. Zapraszamy szczególnie rodziny i bliskich tych zmarłych. Lista zmarłych naszych parafian będzie wyczytywana a znakiem naszej modlitwy będą zapalane znicze. Zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie i składanie kartek wypominkowych za naszych bliskich zmarłych. Kartki wypominkowe możemy również wziąć naszym sąsiadom, którzy pozostają w izolacji lub kwarantannie lub obawiają się przyjść do kościoła. Kartki składamy do specjalnej skarbony przy wyjściu z kościoła.

* W dniach od 1-8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Zapraszamy także od 3 listopada na modlitwy wypominkowe w int. zmarłych podczas wieczornych Mszy Św. i nabożeństw za zmarłych /plan jest podany w gablotach /. Wypominki na Starym Lubinie będą odczytywane 04, 05, 06 listopada po Mszy św. o godz.17,00.


2. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w kościele św. Wojciecha wyjątkowo niedzielę 8 listopada po Mszy Św. o godz. 7,30. Natomiast na S.Lubinie w czwartek 5 listopada po wypominkach.


3. Tydzień temu składaliśmy ofiary na wyposażanie naszej świątyni. Zebraliśmy sumę 8 520 zł. Wszystkim darczyńcom składam serdeczne Bóg zapłać!!!


4. Zakończenie różańca dla dzieci w piątek o godz. 17,00. Prosimy dzieci o przyniesienie książeczek z kontrolkami.


5. Rozdanie różańców dla dzieci I Komunijnych ze S. Lubina w czwartek 29 października o 17,00


6. Dzisiaj ministranci rozprowadzają kremówki papieskie. Koszt kremówki 5 zł. Serdecznie zachęcamy do nabywania kremówek i wsparcie naszej służby liturgicznej. Serdeczne Bóg zapłać za każde dobro zwłaszcza w tym trudnym czasie.


7. Prosimy, by kandydaci do bierzmowania z klas 6,7 i 8 SP w tym trudnym czasie epidemii i obostrzeń nie rezygnowali z życia sakramentalnego, lecz korzystali z zaproszenia na niedzielną mszę św. spowiadali się raz w miesiącu (będzie ku temu okazja w pierwszy piątek miesiąca) oraz uczestniczyli w nabożeństwach różańcowych. Dzisiaj kandydaci otrzymują karteczki z okazji comiesięcznego spotkania. Spotkania w grupach dla kl. 8 SP, które pozostały zostają odwołane. Prosimy młodzież, która przygotowuje się do bierzmowania, by w reżimie sanitarnym brała czynny udział w życiu parafii i nie zaniedbywała życia duchowego.


8. W tygodniu wspominamy:
* 28 października - św. Szymona i Judy Tadeusza apostołów święto
* 29 października - w tym dniu różaniec tylko o godz. 17,00 dla wszystkich. Po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

Strona została zaktualizowana w sobotę 24 października 2020r.

..::STRONA GŁÓWNA::..